دبی

تور نمایشگاه اکسپو دبی 2021 Expo Dubai

تور نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی Expo 2021 Dubai

نمایشگاه بین المللی اکسپو Expo ، مهمترین رویداد امسال در قالب نمایشگاه جهانی در دبی برگزار میشود . شعار امسال اکسپو «اتصال اذهان و ساختن آینده» نامگذاری شد .

نمایشگاه اکسپو دبی

تور نمایشگاه اکسپو دبی ۲۰۲۰ | اکسپو یکی از مهم ترین و بزرگ ترین رویدادهای دنیاست که فرصت های اقتصادی شگفت انگیزی را در اختیار دولت ها و بخش های خصوصی قرار می دهد.

این نمایشگاه بین المللی فوق العاده جذاب هرچند سال یک بار به میزبانی یک کشور برگزار خواهد شد و میزبان این دوره ی نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ شهر زیبای دبی است.

تور نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ پس از از تور المپیک و تور جام جهانی ، یکی از بزرگ ترین و با اهمیت ترین رویدادهای دنیا شناخته شده که به صورت تورهای نمایشگاهی توسط آژانس مسافرتی ستاره زمان برگزار می شود.

اطلاعات تور اکسپو دبی ۲۰۲۱

تاریخچه نمایشگاه اکسپو

 

اولین دوره نمایشگاه جهانی یا اکسپو در سال ۱۸۴۴ در شهر پاریس فرانسه برگزار شد و این نمایشگاه جهانی توانست اهمیت بالایی در بین عموم مردم و گروه های خاص بدست آورد.

تاریخ برگزاری تور اکسپوی دبی ۲۰۲۱

 

تاریخ اولیه برگزاری تور اکسپو ۲۰۲۰ دبی قرار بود اکتبر تا اوایل سال گذشته ی میلادی برگزار شود اما باتوجه به شیوع کرونا در جهان نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی موقتا لغو و درنهایت به امسال موکول شد.

تور اکسپو دبی ۲۰۲۰ طبق اعلام رسمی قرار است از مهرماه ۱۴۰۰ الی فروردین ۱۴۰۱ برگزار شود.

ساعات برگزاری نمایشگاه اکسپو دبی

 

نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ دبی همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بامداد و آخر هفته ها تا ساعت ۲ بامداد برگزار می شود. در نمایشگاه جهانی دبی هزاران نفر از غرفه داران و شرکت کنندگان جهانی برای حضور یا بازدید به دبی سفر خواهند کرد.

محل برگزاری نمایشگاه اکسپو دبی

 

بزرگترین رویداد نمایشگاهی دنیا قرار است مهر ۱۴۰۰ تا فروردین ۱۴۰۱ در فضایی حیرت انگیز به نام گنبد الوصل پلازا ، جایی که پنج سال پیش بیایان بوده و هم اکنون مکانی شگفت آور و چشم نواز برای میهمانان تور دبی اکسپو ۲۰۲۱ خواهد بود.

امارات برای میزبانی این رویداد خارق العاده سنگ تمام گذاشته است و گنبد عظیم و مدرن «الوصل پلازا» و ساختمان های باشکوه اطرافش را با ایجاد فضایی مناسب مهیای حضور گسترده برای مشارکت ۱۸۰ کشور از دورتادور دنیا کرده است.

قیمت بلیط های ورودی اکسپو دبی

 

 • بلیط یک روزه نمایشگاه اکسپوی دبی «۱۲۴درهم»
 • بلیط یک ماهه نمایشگاه اکسپوی دبی «۲۲۴درهم»
 • بلیط شش ماهه نمایشگاه اکسپوی دبی «۵۴۴درهم»
 • بلیط نمایشگاه اکسپو برای کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ سال رایگان خواهد بود. با این حال شما حتما باید این بلیط را بنام خودتان به صورت رایگان رزرو کرده باشید. کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال برای ورود به سایت اکسپو باید با شناسنامه معتبر بزرگسال همراه شوند.

لطفا برای اطلاع دقیق از بهترین قیمت تور دبی نمایشگاه ۲۰۲۱ با کارشناسان ستاره زمان تماس بگیرید و یا از طریق فرم مربوطه نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام نمایید. باتشکر

 

هزینه تور اکسپو دبی + ویزا فوری

 

تور دبی ویژه نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱

قیمت تور نمایشگاه اکسپو دبی با نرخ 9.300.000 تومان فقط در آژانس ستاره زمان برترین مجری برگزاری تورهای نمایشگاهی برگزار می گردد.

همچنین لطفا برای اطلاع دقیق از بهترین قیمت تور دبی نمایشگاه ۲۰۲۱ با کارشناسان ستاره زمان تماس بگیرید و یا از طریق فرم مربوطه نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام نمایید. باتشکر

میزبانان مشهور اکسپو تا ۱۹۹۸

 

 • میلان ، ایتالیا ؛ ۲۰۱۵
 • کره جنوبی ؛ ۲۰۱۲
 • چـیــــن ؛ ۲۰۱۰
 • اسپانیــا ؛ ۲۰۰۸
 • ژاپــن ؛ ۲۰۰۵
 • آلمان ؛ ۲۰۰۰
 • پرتغال ؛ ۱۹۹۸

آخرین میزبان اکسپو

 

آستانه ، قزاقستان ؛ ۲۰۱۷

اهداف اکسپــو

 

این نمایشگاه جلوه ای است برای بازتاب گذشته، اکنون و آینده کشورها که در آن دستاوردهای اجتماعی، اقتصادی، علمی و پیشینه فرهنگی و دورنمای توسعه کشورها به نمایش گذاشته می‌شود. میزبانی نمایشگاه اکسپو برای توسعه اقتصادی ، اجتماعی و زیرساختی شهرهای میزبان و فعالیت اقتصادی و همکاری‌های بین‌المللی بسیار کارساز است. از این رو، همه کشورهای عضو «دفتر نمایشگاه‌های بین‌المللی» (BIE) تمایل دارند میزبانی این نمایشگاه را بر عهده بگیرند.. تاکنون حدود ۶۰ اکسپو در ۲۴ شهر برگزار شده‌ است. کشور آمریکا بیشترین دوره ی میزبانی اکسپوها را در اختیار داشته است.

ایران در اکسپو

 

«شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران» ازسال ۱۳۸۱ به نمایندگی از ایران به عضویت BIE درآمده است و سازمان‌دهی حضور در اکسپوها را برعهده دارد.

خوب است بدانید کشور ایران هم مانند بقیه ی کشورهای دنیا در نمایشگاه اکسپوی دبی ۲۰۲۱ حضور فعالی خواهد داشت و گفته می شود غرفه ی اختصاصی ایران با حدود ۸ میلیارد دلار هزینه ساخته و مردادماه تحویل ایران داده شده است.

واکسن کرونا در اکسپو ۲۰۲۱

 

گفته شده است داخل نمایشگاه اکسپو دبی ۲۰۲۱ به داوطلبان واکسن کرونا تزریق می شود؛ تزریق واکسن کرونا در نمایشگاه اکسپو دبی با ارائه کارت واکسن همراه است و افراد علاقه مند می توانند نسبت به دریافت واکسن در اکسپوی دبی اقدام نمایند.

تضمین و ارائه تورهای واکسن توسط هیچ آژانس مسافرتی قانونی نیست بنابراین ما در ستاره زمان توری با خدمات واکسن نداریم، بهتر است شما هم مراقب افراد سودجو باشید.

نزدیک ترین هتل ها به نمایشگاه

 

 • Rove Hotel: با فاصله 1.7 کیلومتر از محل برگزاری دبی اکسپو – نزدیک ترین هتل
 • Fortune Park Hotel: با فاصله 3.9 کیلومتر از محل برگزاری دبی اکسپو – نزدیک ترین هتل

در صورت عدم مشاهده هتل و یا تور مد نظرتان و افزایش یا کاهش تعداد شبهای اقامت با کارشناسان فروش ستاره زمان تماس حاصل فرمایید.  22772655

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.